Öğrenci GirişiÜye Değil misin?  Hesap Oluştur. Şifremi Unuttum
Bildirimler
Hiç Bildiriminiz Yok.

HAKKIMIZDA

Ev Dershanem, 2016 yılında kurulmuş olup kurumsal ve bireysel bazda sayısız başarıya imza atmıştır. Ankara merkezli Ev Dershanem, Kültür Bakanlığı yayınevi sertifikası ve Sanayi Bakanlığı imzalı Türk Patent ve Marka Kurumu onaylı marka tescilli bir firmadır.

Bünyesinde bulundurduğu uzman yazar kadrosu binlerce sayfa basılı kaynak ve sıra dışı video ders çekim öğretmenleriyle binlerce saat eğitim içeriği üretmiştir. Marka olarak eğitimin kalıplarından sıyrılmaya çalışan bir anlayışla hareket eden Ev Dershanem, öğrencilerin ruhuna hitap edebilmeyi hedef edinmiştir.

Kitaplarımızı, video derslerimizi ve diğer tüm içeriklerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve Ev Dershanem’i yakından tanımak için bizimle iletişime geçin!

Çağrı Merkezi
0 (850) 532 30 32
Whatsapp Hattı
0 (542) 298 51 74

Neden Ev Dershanem?

Ezber karşıtı bir sistem!

Bilgiyi hafızaya atarak sınavı kazanma hayali, yalnızca hayal olarak kalacak asla hayat olamayacaktır.

ÖSYM sınavlarda ezber sorular yerine mantık ve muhakeme gerektiren sorular soruyor. Ev Dershanem setleri de bu anlayışla hazırlanmaktadır.

Kitapların gücü adına!

Kitaplar ve video derslerin uyumlu şekilde ilerlemesi mevcut sınav sisteminde şarttır. Çalışılan konular her zaman tekrar edilebilmeli.

Çalışma İsteği

Ev Dershanem kitaplarında yer alan konsept tasarımlar özenle hazırlanmıştır. Baktığınız anda içinizi açacak ve çalışma isteğinizi artıracak!

Anlatım Kalitesi

Diğer sistemlerde yer alan sıkıcı ve tekdüze anlatımlar yerine Ev Dershanem’de olabildiğince öğrencin kalbine, ruhuna hitap etmeye çalıştık! Alanında uzman öğretmenleri diğer sistemlerle mutlaka karşılaştırın. Farkı göreceksiniz!