Öğrenci GirişiÜye Değil misin?  Hesap Oluştur. Şifremi Unuttum
Bildirimler
Hiç Bildiriminiz Yok.
Paketlere Geri Dön

Ev Dershanem - TYT Tüm Dersler + AYT Sayısal

Ev Dershanem YKS 2022 paketleri, evden sınavlara hazırlanmak isteyen öğrencilerin, eğlenceli video ders içerikleri ve %101 ÖSYM uyumlu kitaplarıyla sınav yolculuğunda yanlarında oluyor.


• +1000 saat video ders üyeliği

• Konu anlatımlı ve yeni nesil test sorularla bütünleşen konsept kitapları

• Haftalık Ders Çalışma Programı

• Deneme Sınavları

• Okuma Kitapları

• Meslek Seti ( Her mesleğe özel farklı ürünlerin olduğu ürünler kutunuzun içinde fark yaratacak! Örneğin Tıp fakültesi hedefliyorsanız steteskop, doktor önlüğü gibi malzemeler)


• Kredi kartına 3-6-9-12 taksit seçeneği bulunmaktadır.

• Satın alım sonrası evdershanem.com adresimizde oluşturduğunuz üyeliğe dersleriniz yüklenecek ve kargonuz 3 iş günü içerisinde çıkış sağlayacaktır.

• Satın alım sonrası 0 (542) 298 51 74 numaralı WhatsApp hattımıza mesaj atabilirsiniz.


Bu bağlantıdan mesafeli satış sözleşmesine ulaşabilirsiniz.

12499 TL
10999 TL SATIN AL

Paket İçeriği

9,10,11,12.sınıflara yönelik tüm derslerin konu anlatım, alıştırma, örnek soru, etkinlik ve yeni nesil test sorularıyla 1000 saati aşan Ev Dershanem video ders üyeliği!

Sınav sürecinde kitaplar olmadan olmaz! Konu anlatım, alıştırmalar, örnek sorular, etkinlikler ve yeni nesil test sorularıyla Ev Dershanem konsept kitapları her zaman yanında!

Ev Dershanem paketlerine kaydolduğunda temeline, hedefine ve çalışma tarzına göre tüm seneyi görebileceğin haftalık ders çalışma programları ile gün gün hangi konuyu çalışabileceğini göreceksin!

Ev Dershanem’in yapay zeka entegrasyonlu sistemi, hangi konu ve sorularda eksik olduğunuzu belirleyip buna göre sizlere bildirimlerde bulunur! Çalışma alışkanlıklarınızı işleyen yapay zeka algoritması, size yol gösterecek!

Yakında aktifleşecek Ev Dershanem istatistik yazılımı ile çalışma performansının analiz edildiği ve grafikleştirildiği bir sistemle sınav sürecindeki değişimi görebileceksin!

Online TYT – AYT deneme sınavlarıyla optiğini sisteme yükleyip Türkiye sıralamanı görebilecek ve sınav provasını yaşayabileceksin!

Ev Dershanem’e ait olsun veya olmasın yapamadığın soru olduğunda fotoğrafını uygulamaya yükle, çözüm cebine gelsin!

Ev Dershanem sınav koçunuzla yapacağınız rehberlik görüşmeleriyle sınav süreciniz emin ellerde!

Ev Dershanem Belgeselleri ile konuya özel animasyonlarla desteklenmiş belgesel serileriyle konuları daha iyi kavrayacaksın!

Yakında aktifleşecek Ev Dershanem Rehberlik Videoları ile gerek sınava hazırlık gerek yaşadığın psikolojik soru ve sorunların cevabını bulabileceksin!

Örnek Videolar

Diğer Ürünler